Spotkanie opłatkowe

Każde spotkanie opłatkowe jest okazją do tego, by wspólnie z innymi przeżywać święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas, kiedy śpiew kolęd i dzielenie się opłatkiem zbliża do siebie ludzi. Takie spotkanie dla ministrantów, scholi dziecięcej i młodzieżowej z naszej parafii miało miejsce 22 grudnia. Mogliśmy wtedy w rodzinnej atmosferze spędzić razem czas. Powagi naszemu spotkaniu nadała zainicjowana przez ks. Wojciecha Turka modlitwa, oraz przeczytany fragment z Pisma Świętego. Podzielenie się opłatkiem było dla nas okazją do złożenia życzeń i usłyszenia wielu ciepłych słów. Nie zabrakło również śpiewu tradycyjnych kolęd i piosenek bożonarodzeniowych oraz upominków. Z naszych twarzy nie schodził uśmiech, a radość z nadchodzących narodzin Jezusa wypełniała nasze serca. Mamy nadzieję, że w takim gronie będziemy mogli się spotkać również za rok.