Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca w czasie epidemii

Dodane przez guziec - sob., 03/28/2020 - 22:07

W I czwartek miesiąca nie będzie Godziny Świętej. W kościele przez cały dzień zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament. Zapraszamy do indywidualnego nawiedzania świątyni i uwielbiania Boga i błaganie o zmiłowanie nad nami i nad całym światem.
Z racji trwania pandemii, zawieszamy odwiedziny po domach z Komunią św. Zachęcamy do przyjęcia komunii duchowej. Należy wzbudzić pragnienie przyjścia Pana Jezusa do serca i przyjąć Go w komunii duchowej.

W I sobota miesiąca zachęcamy do indywidualnego odmówienia różańca z medytacją. W tym miesiącu Niepokalanej powierzajmy chorych, lekarzy i pielęgniarki oraz wszelkie służby, by Boża Matka chroniła ich na każdy dzień, a zmarłych przeprowadziła do nieba.