Lista Ofiarodawców na budowę organów w Kościele p.w. św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach na dzień 09 lipca 2012 roku:

in
  1. Banachowski Stanisław (Stawiski)
  2. Berliński Antoni (Budy Stawiskie)
  3. Blusiewicz Henryk (Stawiski – Smolniki)
  4. Borawscy Sabina i Jerzy (Stawiski)
  5. Chilińscy Marianna i Kazimierz (Chmielewo)
  6. Chojnowscy Teresa i Jerzy (Stawiski)
  7. Chór Parafialny w Stawiskach
  8. Chrzanowski Ireneusz (Karwowo)
  9. Cukrowska Regina (Stawiski)
  10. Frydryszczyk Irena (Budy Stawiskie)
  11. Gąsiewska Krystyna (Stawiski)
  12. Gierej Mirosława i Stanisław (Stawiski)
  13. Górecki Józef (Stawiski)
  14. Grela Ewa i Stanisław (Stawiski)
  15. Gromadzka Jadwiga (Kuczyny)
  16. Grunwald Zofia (Chmielewo)
  17. Grzybowscy Edyta i Artur (Stawiski)
  18. Gutowski Tadeusz (Skroda Mała)
  19. Gwiazdowska Małgorzata (Stawiski)
  20. Jaczyński Jerzy (Rogale)
  21. Jarosz Ludwik (Karwowo)
  22. Jeż Zbigniew (Węgrzynowo)
  23. Karolin Jadwiga (Stawiski)
  24. Kiełczewska Alina z Rodziną (Skrody Mała)
  25. Kobiety – Mieszkanki Karwowa
  26. Konopka Małgorzata i Andrzej (Stawiski – Smolniki)
  27. Kotlewscy Iwona i Stefan (Laskowiec)
  28. Kowalczyk Lech (Kolno)
  29. Kownacka Bożena (Stawiski)
  30. Kółko Różańcowe Nauczycieli ze Stawisk
  31. Kółko Różańcowe Niepokalanej
  32. Kółko Różańcowe ze Stawisk
  33. Krasińscy Elżbieta i Adam Dariusz (Stawiski)
  34. Kumelska Zofia (Skroda Mała)
  35. Kupis Anna (Stawiski)
  36. Laskowski Bogdan z Rodziną (Stawiski)
  37. Lesińska Anastazja (Stawiski)
  38. Lewandowska Elżbieta (Stawiski)
  39. Liszewscy Jadwiga i Antoni (Karwowo)
  40. Maciejewska Wanda (Stawiski)
  41. Majkrzak Kazimiera (Stawiski)
  42. Malinowska Emilia (Skroda Mała)
  43. Mieczkowscy Maria i Tadeusz (Stawiski)
  44. Mierkowscy Jadwiga i Hieronim (Barzykowo)
  45. Mieszkańcy sołectwa Barzykowo
  46. Mieszkańcy sołectwa Budy Stawiskie
  47. Mieszkańcy sołectwa Koziki Olszyny
  48. Mieszkańcy sołectwa Kuczyny
  49. Mieszkańcy sołectwa Skroda Mała
  50. Mieszkańcy sołectwa Tafiły
  51. Morka Tadeusz (Maków Mazowiecki)
  52. Mroczkowski Marek (Koziki)
  53. Mrówka Edyta (Stawiski)
  54. Napiórkowski Ireneusz (Michny)
  55. Nauczyciele i Pracownicy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach
  56. Nauczyciele i Pracownicy Miejskiego Przedszkola w Stawiskach
  57. Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach
  58. Nerkowska Dorota (Stawiski)
  59. Nerkowska Regina (Stawiski)
  60. Nerkowski Jan (Budy Stawiskie)
  61. Niksa Tadeusz (Stawiski)
  62. Ofman Andrzej (Stawiski)
  63. Ofman Jadwiga (Stawiski)
  64. Olender Mariola (Stawiski)
  65. Ostrowska Halina (Budy Stawiskie)
  66. Paczoszka Grzegorz (Stawiski)
  67. Papież Monika (Stawiski)
  68. Pracownicy Obsługi Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach
  69. Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział w Stawiskach
  70. Pytel Edward (Karwowo)
  71. Pytel Marek (Karwowo)
  72. Redyk Stanisław (Stawiski)
  73. Rodzina Państwa Cwalińskich (Rogale)
  74. Rodzina Państwa Czaplickich (Koziki)
  75. Rodzina Państwa Samulów (Chmielewo)
  76. Rogińska Helena (Koziki)
  77. Rudzcy Elżbieta i Józef (Stawiski)
  78. Sielawa Janusz (Karwowo)
  79. Skrodzcy Małgorzata i Mieczysław (Skroda Mała)
  80. Skrodzka Alfreda (Skroda Mała)
  81. Skrodzka Irena z Rodziną (Koziki)
  82. Skrodzki Józef (Skroda Mała)
  83. Skrzeczkowski Jan (Stawiski)
  84. Sokołowscy Małgorzata i Tadeusz (Stawiski)
  85. Sokołowski Mariusz (Cedry)
  86. Stasiak Barbara i Jerzy (Stawiski)
  87. Suska A., Stryjczyk K., Kasiak R. (Nowy Dwór Mazowiecki)
  88. Synowczyk Witold (Budy Stawiskie)
  89. Szczech Mariusz (Stawiski)
  90. Śleszyńska Elżbieta (Stawiski)
  91. Śleszyńska Marianna (Stawiski)
  92. Śmiarowski Kazimierz z Rodziną (Budy Stawiskie)
  93. Truszkowscy Barbara i Wiesław (Stawiski)
  94. Truszkowska Danuta (Stawiski)
  95. Truszkowski Michał (Stawiski)
  96. Trzaska Jan (Stawiski)
  97. Trzaska Krzysztof (Barzykowo)
  98. Trzonkowska Dorota (Stawiski)
  99. Tyszka Henryk (Skroda Mała)
  100. Waszkiewicz Bożena (Stawiski)
  101. Wądołowska Alina (Stawiski)
  102. Wesołowska Maria (Stawiski)
  103. Wiśniewska Hanna (Stawiski)
  104. Włodkowski Roman (Stawiski)
  105. Zejer Irena Wanda (Łomża)
  106. Zelkowscy Halina i Jerzy (Skroda Mała)
  107. Zelkowscy Teresa i Józef (Skroda Mała)
  108. Zelkowski Jerzy (Skroda Mała)

Lista osób, które wsparły budowę organów w kościele p.w. św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach i przekazały datek Organiście podczas kolędy opłatkowej:

  1. Bagiński Jarosław (Stawiski)
  2. Bagiński Piotr (Rogale)
  3. Bajkowska Izabela (Stawiski)
  4. Barżykowski Józef (Zabiele)
  5. Barżykowski Marek (Stawiski)
  6. Barżykowski Wiesław (Zabiele)
  7. Beata i Andrzej Kicińscy (Stawiski)
  8. Białaszewicz Henryk (Stawiski)
  9. Biedrzycka Eugenia (Karwowo)
  10. Biedrzycka Jadwiga (Karwowo)
  11. Biedrzycka Janina (Karwowo)
  12. Biedrzycki Marek (Karwowo)
  13. Biedrzycki Sławomir (Karwowo)
  14. Biedrzycki Szczepan (Karwowo)
  15. Bogucki Mariusz (Stawiski)
  16. Braun Natalia (Stawiski)
  17. Cedrowski Marek (Cedry)
  18. Cedrowski Marek (Cedry)
  19. Cedrowski Stanisław (Cedry)
  20. Chludziński Henryk (Karwowo)
  21. Chojnowska Elżbieta (Stawiski)
  22. Chojnowska Maryla (Stawiski)
  23. Chojnowski Kazimierz (Stawiski)
  24. Chojnowski Stanisław (Stawiski)
  25. Chrzanowska Jadwiga (Karwowo)
  26. Chrzanowski Wiesław (Karwowo)
  27. Chudziński Eugeniusz (Rostki)
  28. Cukrowska Stanisława (Stawiski)
  29. Cukrowski Jan (Stawiski)
  30. Czech Teresa (Stawiski)
  31. Dąbkowska Teresa (Stawiski)
  32. Dąbrowska Regina (Stawiski)
  33. Dęby Anna (Stawiski)
  34. Dęby Emilia (Stawiski)
  35. Dęby Wiesław (Zabiele)
  36. Dobrzycki Tadeusz (Zabiele)
  37. Drozdowska Wioletta (Karwowo)
  38. Edyta i Artur Grzybowscy (Stawiski)
  39. Ewa i Stanisław Grela (Stawiski)
  40. Filipkowski Kazimierz (Karwowo)
  41. Frydryszczyk Antoni (Budy Stawiskie)
  42. Górska Ewa (Rogale)
  43. Grabowska Małgorzata (Stawiski)
  44. Grabowski Jarosław (Rogale)
  45. Gutowski Dariusz (Stawiski)
  46. Jadwiga i Henryk Pupek (Stawiski)
  47. Janicka Janina (Stawiski)
  48. Janicka Wirginia (Stawiski)
  49. Jarosz Ludwik (Karwowo)
  50. Jurczykowski Zbigniew (Stawiski)
  51. Kalinowska Maria (Stawiski)
  52. Karolin Jadwiga (Stawiski)
  53. Karpińska Janina (Stawiski)
  54. Karwowska Barbara (Karwowo)
  55. Karwowska Elżbieta (Karwowo)
  56. Karwowski Antoni (Karwowo)
  57. Karwowski Jerzy (Karwowo)
  58. Karwowski Marek (Cedry)
  59. Karwowski Marek (Karwowo)
  60. Karwowski Stanisław (Karwowo)
  61. Karwowski Wiesław (Karwowo)
  62. Kępa Adam (Stawiski)
  63. Kiciński Eugeniusz (Stawiski)
  64. Kłos Hanna (Stawiski)
  65. Kobryńska Irena (Cedry)
  66. Kochan Irena (Stawiski)
  67. Konopka Andrzej (Stawiski)
  68. Kosakowska Halina (Rostki)
  69. Kosakowski Marek (Rogale)
  70. Kotowski Stanisław (Rostki)
  71. Kownacka Bożena (Stawiski)
  72. Kozikowski Tadeusz (Cedry)
  73. Krajewski Jacek (Rostki)
  74. Kryjak Elżbieta (Stawiski)
  75. Krystyna i Jan Sokołowscy (Stawiski)
  76. Kuliś Elżbieta (Stawiski)
  77. Lato Marcin (Stawiski)
  78. Lubiński Marian (Stawiski)
  79. Łoszewski Roman (Stawiski)
  80. Makowiecka Zofia (Stawiski)
  81. Małgorzata i Michał Gutowscy (Stawiski)
  82. Menelska Elżbieta (Rostki)
  83. Mieczkowski Wojciech (Rostki)
  84. Mierzwińska Barbara (Stawiski)
  85. Mikucki Grzegorz (Cedry)
  86. Mikucki Jan (Stawiski)
  87. Mikucki Tadeusz (Rostki)
  88. Modzelewska Elżbieta (Stawiski)
  89. Modzelewska Izabela (Stawiski)
  90. Nerkowska Helena (Rogale)
  91. Nerkowska Regina (Stawiski)
  92. Nerkowska Wszeodora (Rogale)
  93. Nerkowski Mieczysław (Zabiele)
  94. Nerkowski Wacław (Zabiele)
  95. Niebrzydowski Jan (Zabiele)
  96. Niksa Tadeusz (Stawiski)
  97. Nowicka Genowefa (Stawiski)
  98. Olender Tadeusz (Stawiski)
  99. Ostrowski Henryk (Stawiski)
  100. Pachucka Halina (Stawiski)
  101. Państwo Bagińscy (Barzykowo)
  102. Państwo Bagińscy (Michny)
  103. Państwo Berlińscy (Budy Stawiskie)
  104. Państwo Biedrzyccy (Barzykowo)
  105. Państwo Borzymowscy (Barzykowo)
  106. Państwo Chilińscy (Budy Stawiskie)
  107. Państwo Chilińscy (Chmielewo)
  108. Państwo Cudnikowie (Tafiły)
  109. Państwo Cwalina (Tafiły)
  110. Państwo Cwalińscy (Cwaliny)
  111. Państwo Dardzińscy (Budy Stawiskie)
  112. Państwo Dęby (Michny)
  113. Państwo Dzięgielewscy (Tafiły)
  114. Państwo Fabiszewscy (Wysokie Małe)
  115. Państwo Gardoccy (Tafiły)
  116. Państwo Górscy (Skroda Mała)
  117. Państwo Gromada (Michny)
  118. Państwo Gutowscy (Skroda Mała)
  119. Państwo Kamińscy (Tafiły)
  120. Państwo Karolin (Michny)
  121. Państwo Karwowscy (Cwaliny)
  122. Państwo Kiełczewscy (Barzykowo)
  123. Państwo Kirchner (Barzykowo)
  124. Państwo Kosińscy (Budy Stawiskie)
  125. Państwo Kownaccy (Barzykowo)
  126. Państwo Kurkowscy (Michny)
  127. Państwo Łosiewscy (Budy Stawiskie)
  128. Państwo Miłosek (Budy Stawiskie)
  129. Państwo Napiórkowscy (Barzykowo)
  130. Państwo Narewscy (Budy Stawiskie)
  131. Państwo Odachowscy (Budy Stawiskie)
  132. Państwo Ostrowscy (Michny)
  133. Państwo Ramotowscy (Tafiły)
  134. Państwo Rogińscy (Koziki)
  135. Państwo Rogowscy (Barzykowo)
  136. Państwo Rybiccy (Budy Stawiskie)
  137. Państwo Rydzewscy (Budy Stawiskie)
  138. Państwo Samulowie (Chmielewo)
  139. Państwo Sielawa (Michny)
  140. Państwo Sieniccy (Budy Stawiskie)
  141. Państwo Sokołowscy (Barzykowo)
  142. Państwo Sokołowscy (Budy Stawiskie)
  143. Państwo Sokołowscy (Tafiły)
  144. Państwo Strumiłowscy (Barzykowo)
  145. Państwo Śmiarowscy (Budy Stawiskie)
  146. Państwo Truszkowscy (Barzykowo)
  147. Państwo Tuzinowscy (Budy Stawiskie)
  148. Państwo Wesołowscy (Chmielewo)
  149. Państwo Wiszowci (Barzykowo)
  150. Państwo Wysoccy (Cwaliny)
  151. Państwo Zabielscy (Kuczyny)
  152. Państwo Zdrojewscy (Kuczyny)
  153. Państwo Żebrowscy (Tafiły)
  154. Piszczatowski Antoni (Rostki)
  155. Pytel Edward (Karwowo)
  156. Rafałowska Justyna (Stawiski)
  157. Ramotowska Beata (Stawiski)
  158. Rodzina Bagińskich (Stawiski)
  159. Rodzina Bednarczyków (Stawiski)
  160. Rodzina Cwalińskich (Rogale)
  161. Rodzina Drozdowskich (Stawiski)
  162. Rodzina Dzięgielewskich (Stawiski)
  163. Rodzina Gawrychów (Stawiski)
  164. Rodzina Góreckich (Stawiski)
  165. Rodzina Gryglików (Stawiski)
  166. Rodzina Jańczyków (Rostki)
  167. Rodzina Kopańskich (Stawiski)
  168. Rodzina Kossewskich (Stawiski)
  169. Rodzina Kryszajtysów (Stawiski)
  170. Rodzina Krzywdów (Stawiski)
  171. Rodzina Krzyżanowskich (Stawiski)
  172. Rodzina Kupisów (Stawiski)
  173. Rodzina Laskowskich (Stawiski)
  174. Rodzina Lipińskich (Stawiski)
  175. Rodzina Mieczkowskich (Stawiski)
  176. Rodzina Modzelewskich (Stawiski)
  177. Rodzina Nerkowskich (Stawiski)
  178. Rodzina Patalanów (Stawiski)
  179. Rodzina Przyborowskich (Stawiski)
  180. Rodzina Ramotowskich (Stawiski)
  181. Rodzina Redyków (Stawiski)
  182. Rodzina Rogalskich (Stawiski)
  183. Rodzina Rosołowskich (Stawiski)
  184. Rodzina Rutkowskich (Stawiski)
  185. Rodzina Samulów (Stawiski)
  186. Rodzina Skrodzkich (Stawiski)
  187. Rodzina Sokołowskich (Stawiski)
  188. Rodzina Sokołowskich (Stawiski)
  189. Rodzina Szadziulów (Stawiski)
  190. Rodzina Szymanowskich (Rogale)
  191. Rodzina Śleszyńskich (Stawiski)
  192. Rodzina Wysockich (Stawiski)
  193. Rodzina Zuzgów (Stawiski)
  194. Rogalska Barbara (Rogale)
  195. Rutkowski Jacek (Rogale)
  196. Rutkowski Piotr (Rogale)
  197. Rydzewski Henryk (Stawiski)
  198. Sielawa Hanna (Stawiski)
  199. Sienicki Antoni (Rostki)
  200. Sienicki Jerzy (Rostki)
  201. Smaka Helena (Stawiski)
  202. Sokołowski Piotr (Cedry)
  203. Sokołowski Stefan (Michny)
  204. Sokołowski Wiesław (Cedry)
  205. Sokołowski Zbigniew (Rostki)
  206. Sulewska Janina (Rogale)
  207. Szmitko Halina (Stawiski)
  208. Śleszyński Antoni (Zabiele)
  209. Śleszyński Sławomir (Zabiele)
  210. Świderska Anna (Rostki)
  211. Świderski Adam (Rostki)
  212. Świerczyńska Barbara (Stawiski)
  213. Święczkowski Krzysztof (Rostki)
  214. Święczkowski Marcin (Stawiski)
  215. Terepka Anna (Stawiski)
  216. Truszkowski Andrzej (Cedry)
  217. Truszkowski Michał (Stawiski)
  218. Trzaska Jerzy (Stawiski)
  219. Tyszka Henryk (Skroda Mała)
  220. Wesołowski Jerzy (Stawiski)
  221. Wojno Katarzyna (Stawiski)
  222. Wszeborowska Jadwiga (Stawiski)
  223. Wszeborowski Mirosław (Stawiski)
  224. Zacharzewski Robert (Stawiski)
  225. Zajkowska Eugenia (Stawiski)
  226. Zaremba Teresa (Stawiski)
  227. Żebrowski Stanisław (Karwowo)
  228. Żurawska Ewa (Stawiski)