Wakacje w górach

Zakopane

Zapraszamy na wyjazd w góry do Zakopanego.

Zapraszamy, młodzież i dzieci od IV klasy wzwyż w terminie 28 lipiec – 2 sierpnia 2014. W programie wędrówki górskie, Aqupark, , Gubałówka, Butorowy Wierch, Zalew Czorsztyński, Jaszczurówka, Krzeptówki i Tatrzański park Narodowy i wiele innych. Dla małej grupy wyjście w wysokie partie górskie z przewodnikiem. Noclegi w pokojach 3,4, 5 osobowych w Pensjonacie pod Modrzewiami na Olczy. Cena wyjazdu 450.- zawiera 5 noclegów, wyżywienie, przejazd, wejściówki na szlaki, do Aqaparku, bilety na kolejki górskie jak i ubezpieczenie.

Zapisy u dk, Ks. Proboszcza, bądź kancelarii parafialnej. W programie są przewidziane gry, konkursy, wspólne ognisko, wieczór góralski. Zapewniamy komfortowe warunki i wyśmienite- nie limitowane wyżywienie w Pensjonacie pod Modrzewiami na Olczy. Pieszo około 30 minut od Krupówek. Będzie to doskonały czas do odpoczynku jak i poznawania uroku Polskich Tatr!

Zakopane Zakopane Zakopane