Wyjazd w Bieszczady!

Bieszczady 2015

UWAGA WOLNE MIEJSCA!

W dniach 26-31 lipca 2015r zapraszamy dzieci i młodzież, (także rodziny z dziećmi) na wakacyjny wyjazd w Bieszczady. Będziemy mieszkać w pięknym ośrodku rekreacyjno- wypoczynkowym. Do naszej dyspozycji będzie: kryty basen (z jonizowaną wodą), siłownia, boiska sportowe: siatkarskie i koszykarskie, tenis stołowy, bilard, plac zabaw, sauna, sala dyskotekowo-rekreacyjna. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, ponadto suchy prowiant w góry i wieczorne ogniska. Zwiedzimy: Sandomierz, Solina- tama i elektrownia wodna, Cisna – wyprawa kolejką wąskotorową, Komańcza – miejsce internowania Kardynała Wyszyńskiego, Góra Igliczna – Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej.

Udamy się również do Wąwozu Myśliborskiego, Muzeum Przyrody i przede wszystkim w górskie bieszczadzkie wyprawy... Cena całkowita wyjazdu z wymienionymi atrakcjami dla pozostałych osób 650 zł. Cena zawiera również przejazdy autokarem, bilety wstępu, bilety kolejowe, ubezpieczenie, wyżywienie, noclegi. Zapraszamy do zapisów- liczba miejsc ograniczona. Mogą jechać osoby spoza parafii!

Zapisy u ks. Wojciecha Turka nr tel.: 796 668 996