„Maryjo, Królowo Polski, jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam!” - ognisko grupy białej

Dodane przez guziec - czw., 08/16/2018 - 11:44
Grupa biała

„Maryjo, Królowo Polski , jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam!” Słowami apelu jasnogórskiego grupa biała z naszej parafii codziennie łączyła się duchowo z pątnikami 34 Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę. Przez wszystkie 13 dni towarzyszył nam w modlitwie jak i poprzez obecność w swoich relikwiach nasz patron św. Jan Paweł II. Mimo, że nie czuliśmy przemierzanych kilometrów, to łączyliśmy się duchowo i wspieraliśmy modlitwą naszych pielgrzymów, polecając również mi swoje intencje, z którymi podleliśmy trud duchowego pielgrzymowania. Wspólne pielgrzymowanie, nie małej, bo ponad 70-osobowej grupy, zakończyliśmy ogniskiem. Śpiewając pieśni maryjne i słuchając opowieści z pielgrzymkowych szlaków uczestniczyliśmy w radości naszych łomżyńskich pątników, którzy w tym czasie wchodzili na Jasną Górę, by pokłonić się Matce Bożej. Mamy nadzieję, że z każdym kolejnym rokiem coraz większa grupa z naszej parafii podejmie wspólne duchowe pielgrzymowanie.

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory przyjęli zaproszenie na pątniczy szlak.

dsc_0607.jpg dsc_0608.jpg dsc_0609.jpg dsc_0599.jpg dsc_0604.jpg dsc_0606.jpg