Wyjazd do kina

Dodane przez guziec - pon., 11/22/2021 - 11:46
Kino w Ełku

20 listopada 2021 roku dzieci z gminy i miasta Stawiski wybrali się do kina Planet Cinema w Ełku na film Marvel Studios "Eternals". Dla większości była to zasłużona nagroda za udział w nabożeństwie październikowym oraz niezapomniana przygoda w piękny listopadowy dzień.

Po zakończonej projekcji filmu wszyscy udali się do Kościoła Katedralnego św. Wojciecha, by w modlitewnym skupieniu podziękować za opiekę oraz ogrom Bożych łask.

W drodze powrotnej nie obyłoby się bez McDonalda :-).

To była udana wycieczka, pełna radości, dobrego humoru i niezapomnianych wrażeń.

Organizatorowi ks. Grzegorzowi Dębkowi ogromne podziękowania za przygotowanie wyjazdu, niech dobry Bóg obdarza go każdego dnia wszelkimi łaskami. Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki wyjazd :-)

Bóg zapłać!

Elk-01.jpg Elk-02.jpg Elk-03.jpg Elk-04.jpg Elk-05.jpg Elk-06.jpg Elk-07.jpg Elk-08.jpg