PROŚBA O TROSKĘ O DOBRO MATERIALNE NASZEJ ŚWIĄTYNI

Dodane przez guziec - ndz., 04/26/2020 - 09:08

Ograniczenie możliwości uczestnictwa we Mszy św. i korzystanie z transmisji w mediach stawia wiele parafii, i naszą również, w nietypowej i trudnej sytuacji materialnej. Praktycznie nie ma ofiar składanych zwykle na tacę oraz ofiar indywidualnych składanych na remont świątyni. Przed nami prace remontowe na zewnątrz kościoła. Pozyskane ministerialne środki wymagają wkładu własnego parafii. W związku z tym zwracam się z serdeczną prośbą o przekazywanie ofiar na bieżące potrzeby parafii oraz na remont zewnętrzny kościoła, za pośrednictwem konta parafialnego.

nr konta: 86 8762 1022 0035 8101 2000 0010
HEXA BANK SPÓŁDZIELCZY

Przekazując ofiary przez konto bankowe, w tytule wpłaty proszę wpisywać: „Ofiara na cel kultu religijnego”. Umożliwi to odliczenie wpłacanej sumy od podatku. Bardzo dziękuję za zrozumienie i ofiarność
– ks. Wojciech Turowski, Wasz proboszcz.