Wyjazd do Rostkowa

Dodane przez guziec - wt., 10/30/2018 - 14:46
Rostkowo

22 października jako szkolne koło caritas mieliśmy zaszczyt wraz z ministrantami być w Rostkowie. Wyjazd ten zawdzięczamy opiekunowi naszego koła Pani Elżbiecie Sokołowskiej. Miejsce to jest szczególnie ważne dla nas- młodych chrześcijan, ponieważ narodził się tam św. Stanisław Kostka. Patron młodzieży. Szczególnie w pamięci utkwiły nam rozważania, które wygłosił proboszcz tamtejszej parafii. Opowiadał nam o wspaniałej postawie patrona młodych, który jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Podsumowaniem naszego spotkania była msza święta, której przewodniczył wikary parafii Stawiski - Wojciech Turek. Msza ta była dla nas wyjątkowa, ponieważ zakończyła się ucałowaniem relikwii św. Stanisława Kostki. Ten dzień pokazał nam, jak ważne jest rozwijanie naszej wiary. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za tak owocny czas.

rostkowo01.jpg rostkowo02.jpg rostkowo03.jpg rostkowo04.jpg rostkowo05.jpg