Rozpoczęcie przygotowań do bierzmowania

Dodane przez guziec - pon., 09/21/2020 - 10:12
Rozpoczęcie przygotowań do bierzmowania

W parafii św. Antoniego z Padwy w Stawiskach od uroczystości św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży, my młodzi z klas ósmych rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Źródłem i szczytem w odkrywaniu swojej chrześcijańskiej dojrzałości jest Msza święta, to Ona jest w centrum naszego przygotowania, a w tym roku powierzamy się szczególnej opiece św. Stanisława Kostki, którego figurę uroczyście z kościoła przenieśliśmy do sali św. fortunata, w której przez tańce ewangelizacyjne i kurs alfa pogłębiamy swoją relację z Bogiem. Dziękujemy młodzieży lednickiej i wszystkim animatorom, księżom za rozpoczęcie naszego przygotowania do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

s01.jpg s02.jpg s03.jpg s04.jpg