Rekolekcje dla młodzieży

Sakrament bierzmowania to szczególny moment, w którym Duch św. udziela nam swoich darów. By właściwie je przyjąć należy przygotować się do tego wydarzenia. W naszej parafii młodzież klas 2-3 gimnazjum przygotowuje się do sakramentu bierzmowania poprzez uczestnictwo w kursie ewangelizacyjnym Alpha. Podczas serii kilkunastu spotkań młodzież kształtuje swoje serca słuchając konferencji, podejmując wspólny śpiew oraz dzieląc się Słowem Bożym w grupkach dzielenia. W dniach 17-18 listopada, spotkanie odbyło się poza parafią. Młodzież uczestniczyła w „Weekendzie Alpha”. Gościnna społeczność szkoły w Grabowie na czele z Panem dyrektorem Zbigniewem Rogowskim, przyjęła nas w progi swej placówki. Wspólna modlitwa, spowiedź, śpiew, taniec sprawiły, że było wiele radości, odkrywania obecności Jezusa we wspólnocie. Bogu niech będą dzięki za ten czas oraz jego owoce.